Point FM Radio

Point FM Radio

By Marek Kříž
Podcast, ve kterém se zajímavými lidmi probírám témata jako je zdraví, móda, umění nebo podnikání a snažím se ptát na otázky, na které se ostatní neptají.
Available on 10 platforms
Názor na značky jako Off-White nebo Heron Preston ve čtvrtém díle Point FM Radio s Janem Černým!
Autor nejnavštěvovanějších módních přehlídek na posledních Prague Fashion Weeks. Student vysoké školy. Módní návrhář se zkušeností z britského módního domu Cottweiler. To je Jan Černý. Společně jsme si povídali o módních trendech i velmi viditelných značkách posledních let jako jsou Off-White nebo Heron Preston. Jan Cerny Instagram: https://www.instagram.com/jancerny_/ Marek Kriz Instagram: https://www.instagram.com/marek_kriz/ Doporučené zdroje: Fashion Assistants: https://www.instagram.com/fashionassistants/ Business of Fashion: https://www.instagram.com/bof/
34:50
November 7, 2018
Jiří Nový, zakladatel makléřské firmy Suri ve třetím díle Point FM Radio nejen o byznyse
Můj kamarád a spoluzakladatel projektu Suri.cz je zároveň velkým fanouškem YouTube, a proto jsme se bavili o hodně kanálech, které stojí za to sledovat. Padly mj. tato jména: --- Jon Olsson: https://www.youtube.com/user/JonOlssonVideoBlog Casey Neistat: https://www.youtube.com/user/caseyneistat Unbox Therapy: https://www.youtube.com/user/unboxtherapy Mike Boyd: https://www.youtube.com/user/microboyd Radek Bakalář: https://www.youtube.com/user/MsBaky Další, které doporučujeme: MKBHD: https://www.youtube.com/user/marquesbrownlee Linus: https://www.youtube.com/user/LinusTechTips Austin Evans: https://www.youtube.com/user/duncan33303 The Verge: https://www.youtube.com/user/TheVerge Eater: https://www.youtube.com/user/eater1
21:52
November 2, 2018
Michal Stec, zakladatel pražírny kávy Rebelbean v druhém díle Point FM Radio
Druhý díl podcastu Point FM Radio je věnován Michalu Stecovi, zakladateli české pražírny výběrové kávy Rebelbean, která je nejen jednou z nejlepších pražíren v česku, ale hlavně nad kávou přemýšlí dost neortodoxně. Rozhodně mrkněte na jejich web: www.rebelbean.cz
29:17
October 24, 2018
PILOT: O čem bude Point FM Radio?
Již brzy představím nepravidelný podcast o tématech, která mě zajímají - lifehacking, design, podnikání, hudba, móda a mnoho dalšího. První díl jsem nahrál s kamarádem a mým společníkem v Point FM, Martinem Šetkem a povídali jsme si o tom, co mám s Point FM Radio v plánu a kdo mě inspiroval pro nahrávání vlastního podcastu. Mj. o: Beyond Victory with Nico Rosberg - https://beyondvictory.podigee.io Kevin Rose Show - https://www.stitcher.com/podcast/kevin-rose/the-journal-by-kevin-rose Tim Ferriss Show - https://www.stitcher.com/podcast/the-tim-ferriss-show Hodinkee Radio - https://www.stitcher.com/podcast/hodinkee-radio The Drive with Peter Attia - https://www.stitcher.com/podcast/mathew-passy/the-peter-attia-drive
28:57
October 11, 2018
Make your own podcast for free with Anchor!