Skip to main content
CoelCast

CoelCast

By Kjell Coel

Welcome to CoelCast, where amazing things happen.
Where to listen
Google Podcasts Logo

Google Podcasts

Pocket Casts Logo

Pocket Casts

RadioPublic Logo

RadioPublic

Spotify Logo

Spotify

Stitcher Logo

Stitcher

Currently playing episode

1 mei van in ons kot - Radio 2 interview

CoelCast

1x
1 mei van in ons kot - Radio 2 interview
1 mei van in ons kot - Radio 2 interview
1 mei een uitzonderlijk feest in uitzonderlijke tijden voor sp.a Tienen Het zijn de laatste dagen voor 1 mei. Normaal gezien zouden héél wat vrijwilligers in en rond Tienen nu enorm in de weer zijn om er op de dag van de Arbeid weer een enorm feest van te maken. Dit zorgde er de afgelopen jaren voor dat we met zijn allen van PleinaFair een succes voor jong en oud maakten. Dit jaar maken we echter werk van een alternatief. Deze uitzonderlijke tijden vragen om een uitzonderlijk feest. We gaan dan ook voluit voor een feest van de SOLIDARITEIT. “Het klopt dat we nog steeds niet buiten mogen, maar dat mag ons niet tegenhouden. Integendeel! We hebben de komende dagen heel wat dingen in petto voor onze leden” aldus sp.a Tienen voorzitter Kjell Coel. In Tienen gaan we met een groep vrijwilligers al onze leden bellen de komende dagen.  “Er zijn heel wat mensen die door zetten en het stilaan moeilijk krijgen. Gezinnen met kleine kinderen maar ook mensen die alleen thuis zitten. Dat is niet evident. We willen even kijken hoe het nu met hen gaat” aldus Coel. “Het doet iedereen wel eens deugd als er even gevraagd wordt hoe het nu gaat, en nu des te meer tijdens deze lockdown. We willen iedereen tonen dat we er staan en dat iedereen voor ons mee telt. Niet enkel bij de verkiezingen en evenementen, maar ook gedurende deze moeilijke tijden”, volgens Nele Daenen, fractieleider sp.a Tienen. “We gaan onze leden ook massaal oproepen om op vrijdag 1 mei, naast een wit doek, ook een rood doek uit te hangen” aldus Kjell Coel. Dat is namelijk de kleur van de solidariteit. Solidariteit met al die mensen die het land echt rechthouden. En dat niet alleen in het heetst van deze corona-strijd, maar ook de komende maanden, jaren… . “Deze periode toont nog meer aan hoe solidair we moeten zijn en hoe we zorg moeten dragen voor elkaar!”, een belangrijke boodschap volgens Daenen. We moeten ervoor moeten zorgen dat iedereen die zijn deel doet, ook zijn deel krijgt! Al deze leden gaan we ook vragen hier wat beelden van te maken om daar dan achteraf een leuke compilatie van te maken. We sloegen ook de handen in elkaar met alle sp.a teams uit het Hageland. Alle leden zullen een kaartje in hun bus krijgen om hen een hart onder de riem te steken en om hen te vragen nog even vol te houden. Dit van Hoegaarden tot Linter of van Boutersem tot Landen. Want, solidariteit kent géén grenzen. Tot slot heeft ook sp.a nationaal gezorgd dat we 1 mei op een unieke manier “vanuit ons kot”zullen kunnen beleven. Elk lid krijgt een leuk pakketje in de brievenbus en ook online hebben ze nog heel wat in petto. Dat begint al op 30/04 met VOORUIT TV en wordt doorgetrokken tot de 1e mei waar we samen zullen zingen en luisteren naar de speech van onze voorzitter Conner Rousseau. “Toegegeven, het zal wel wat raar aanvoelen, en we hadden liever met zijn allen een pintje gedronken op PleinAFair” geeft Kjell Coel tot slot aan. “Maar we blijven niet bij de pakken zitten en maken er het beste van. En volgend jaar vieren we dit dan dubbel zo hard!”
01:28
May 01, 2020
Het kopje van Lukaku
Het kopje van Lukaku
In de aanloop van de gemeenteraadsverkiezingen in Tienen neem ik u mee in mijn slipstream. In deze episode heb ik het over het verhaal van Lukaku in The Players Tribune en hoe mij dit terug bracht naar de 15jarige Kjell. De eerste echte kennismaking met armoede en een trigger om de mouwen op te stropen. Omdat je moet aanpakken wat je niet kan aanvaarden.
12:40
June 28, 2018
Prequel... wie, wat, waarom?
Prequel... wie, wat, waarom?
DUTCH >> Ik ben Kjell Coel, en bij deze zet ik mijn eerste pasjes in het podcasten. Deze aflevering is gewoon een korte introductie waarom ik met een podcast start, een kleine kennismaking. Ik wil hier tot en met oktober vooral interessante gesprekken hebben met mensen die me politiek inspireren. Al sluit ik niet uit dat andere passies aan bod zullen komen. ENG >> I am Kjell Coel, and hereby I take my first steps in podcasting. This episode is just a short introduction to why I start with a podcast, a small introduction. Up to and including October, I want to have interesting conversations with people who inspire me politically. Although I do not rule out the possibility that other passions will be discussed.
02:55
June 07, 2018